Posilování

Touha po dokonalém těle ho málem zabila: Přišel o kus nohy!

Touha po dokonalém těle ho málem zabila: Přišel o kus nohy!
Zdroj: Profimedia

Kvůli touze po dokonalém těle nesmyslně riskuje hodně lidí. Mladíka (25) to málem stálo život. Vařil se zevnitř.

Lewis Brown z Haverhillu vážil 64 kilo, chtěl přibrat a mít svalnaté tělo. Začal denně cvičit, to mu ale brzy nestačilo. Chtěl něco účinného a silného, bohužel sáhnul po steroidech.

A i přesto, že si na sobě začal všímat negativních změn v chování a byl agresivnější, zašel ještě dál. Opatřil si látku s názvem DNP, která má spalovat tuky. Látka způsobuje zvýšení tělesné teploty a ve velkém množství je vysoce toxická. Lewis jich snědl 8 za den.

"Doufal jsem, že steroidy mi udrží svaly a že tyto pilulky mi pomohou se spalováním tuků. Dal jsem si 3 ráno, ale ani po nějaké době jsem nic necítil a tak jsem si o pár hodin vzal dalších 5, "řekl pro thesun.co.uk. Teplota mu stoupla na 42 stupňů. V nemocnici mu dávali tři hodiny života a uvedli ho do umělého spánku.

"Mé tělo se v podstatě vařilo zevnitř. Rodině řekli, že mi možná zbývají jen 2 až 3 hodiny života. Myslel jsem, že jsem nezastavitelný. Chtěl jsem jen mít víc svalů a nevěděl jsem, co dělám. Mám štěstí, že jsem ještě naživu."

Související obsah


Lewise naložili do ledu, byl v komatu tři dny a týden v intenzivní péči lékařů. Musel podstoupit tři operace a vyřízli mu sval z levé nohy. Další čtyři měsíce se doléčoval. Nyní šíří osvětu a varuje před DPN, která je na britském trhu volně dostupná a není problém ji koupit přes internet.


ČTĚTE TAKÉ:

DOKONALÁ PROMĚNA: Přestala se cpát pizzou a zhubla o osm velikostí!
Modelka se ukázala nahá 2 měsíce po porodu! Jak se zbavila kil navíc?
5 vitamínů, po kterých rostou prsa! Na chirurga zapomeňte
Úžasná proměna: Z baculky trenérkou, změnila celou svou rodinu k nepoznání!

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz