Nikki Webster

Američanka začala hubnout, když se nevešla do sprchy. Jak jí to jde?

Američanka začala hubnout, když se nevešla do sprchy. Jak jí to jde?
Zdroj: Profimedia

Mladá Američanka Nikki Webster (33) začala bojovat s extrémní nadváhou, která jí komplikovala žít běžným životem. I když ji rodiče plně nepodporují, Nikki to nevzdává.

Nikki Webster (33) miluje jídlo. Když už se její váha vyšplhala skoro na neuvěřitelných 300 kg, tak se konečně rozhodla, že se sebou něco udělá. K tomuto rozhodnutí ji donutily především okolnosti, které jí začaly ztěžovat život.

Problémy se vyskytly u běžných každodenních činností. Už s ranní hygienou měla velké problémy. Bylo to pro ni velmi namáhavé a jen stěží se doma vešla do sprchového koutu.

Rodiče jí její rozhodnutí zhubnout ale vůbec neulehčili a v jídle jí podporují dál. „Když se ráno probudím, tak první na co myslím, je jít se najíst. Máma nebo táta mi vždy připraví něco k jídlu a pošlou mi nahoru do pokoje, takže ani nemusím scházet dolu na snídani,“ říká Nikki.

Související obsah

I přesto to Nikki nevzdala a vyrazila k lékaři. Po krátké konzultaci se mladé Američance podařilo během třech měsíců zhubnout 50 kg a po té podstoupila i operaci. Za jeden rok dokázala shodit 100 kg a hodlá v tom i nadále pokračovat.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zázrak??!! Jitka Válková se poprvé od porodu odhalila. Za měsíc neuvěřitelně shodila! FOTO

GALERIE JEN PRO OTRLÉ: Anorektička se fotila pár hodin od smrti

jat, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz