Ulice

Tohle jsou nové postavy v Ulici! A takhle zahýbou dějem!

Tohle jsou nové postavy v Ulici! A takhle zahýbou dějem!
Zdroj: TV Nova

Do příběhů vašich starých známých z Ulice vstoupí už brzy nové postavy, které u někoho pořádně zamíchají kartami, někomu zkomplikují život, jinému nasadí brouka do hlavy, v dalším vzbudí nečekané city. Kdo a jak zahýbe v nejbližších dnech ději v Ulici?

Hedvika Gregorová (Lenka Zahradnická)

Hedvika je Márova spolužačka z mateřské školy, kterou si Věrka vyhlédne jako novou synovu partnerku. Veselá, nekomplikovaná, atraktivní Hedvika je přesně podle Věrčina gusta.

Svobodná matka, jež čeká na toho pravého, jímž je dle Věrky jednoznačně její Kryštof. Muži chtějí Hedviku bohužel hlavně do postele, i když ona svých ženských zbraní vědomě nezneužívá. Touží po jediném – mít kompletní rodinu a nezůstat se svým synem sama. Najde v Ulici toho pravého? A co způsobí mezi Monikou a Márou?


Zdroj: TV Nova

Děda Josef Kolář (Ivan Vyskočil)

Otec Veroniky Maléřové býval brněnským švihákem. Po svatbě se přistěhoval do Loučky na statek rodičů své manželky – Veroničiny maminky. Má specifický smysl pro humor. Veronika tátu miluje, je mu podobná v emocích i výbušnosti. Také děti mají dědu moc rády. Obzvlášť blízký si je s Rozinou, která na něj hodně dá. Prozradí Josef rodině, proč začal tak často cestovat do Prahy?


Zdroj: TV Nova


Fanynka Jindra (Bohdana Pavlíková)

Horlivá fanynka Bedřichovy a Ondrovy kapely Starý vercajk je holkou do nepohody. Bezprostřední, otevřená, fajn holka do party, bezva kámoška, jež nezkazí žádnou srandu. Bezdětná a svobodná Jindra žije hudbou, ráda si dá pivo, posedí v hospůdce, s ničím se moc nepáře, dlouze nic neřeší. Zakouká se do někoho z kapely? Anebo jí padne do oka někdo jiný z Ulice?

Zdroj: TV Nova

Podívejte se na ukázky z nových dílů seriálu Ulice:

vbo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz