Tetování

Mladík si nemůže najít dívku.To, co má v kalhotách, vyděsí každou!

Mladík si nemůže najít dívku.To, co má v kalhotách, vyděsí každou!
Zdroj: Twitter

Byla to mladická nerozvážnost a teď toho bude do konce života litovat. V šestnácti letech si nechal udělat tetování, které z něj udělalo hvězdu. Teď se ale karta obrátila a mladík se bojí, že už si nikdy nenajde dívku.

Lewis Flint byl v šestnácti pěkné číslo, nad intimní partie si totiž nechal vytetovat hodně šílené tetování. Jeho choulostivé místo zdobí podobizna Henryho, panáčka, který je známý z vysavačů.

Ačkoli před pěti lety se svým činem stal hrdinou a svou chloubu se nebál ukazovat, teď by si nejraději nafackoval. Tahle legrácka by mu totiž mohla zruinovat sexuální život! "Byl jsem s dívkou, která se mi skutečně líbila. Všechno šlo skvěle až do chvíle, kdy jsem se svléknul. Vysmála se mi a odešla," popsal Lewis chvíli, která ho donutila s tetováním skoncovat.

Související obsah

Rozhodl se, že si nechá směšnou malůvku odstranit laserem. "Měl jsem šílený strach, někde jsem se dočetl, že laserový zákrok dost bolí," svěřil se mladý barman. I přesto se rozhodl to podstoupit. Jenže po minutě bylo po všem - bolest prý byla nesnesitelná.

Podporu mladík nenajde ani u svých rodičů, kteří se do něj bez servítek pustili. "Nedivím se, že ta dívka odešla, to tetování je směšné," řekla matka, které je obrázek od začátku proti srsti. Mladíkovi teď nezbývá, než se s nešťastným tetováním naučit žít a udělat z něj svou přednost.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz