Efekt

Použila oblíbený balzám na rty a takhle dopadla! EOS čelí žalobě

Použila oblíbený balzám na rty a takhle dopadla! EOS čelí žalobě

Společnost, která vyrábí oblíbené balzámy na rty ve tvaru vajíčka, má velký problém. U několika dívek se totiž objevily po aplikaci na rty velmi bolestivé krvavé puchýře, společnost nyní čelí žalobě.

Balzám na rty EOS je velmi populární hlavně díky celebritám jako Miley Cyrus nebo Kim Kardashian, které ho propagují. Na sociálních sítích má už více než pět milionů fanoušků.

Nyní si ovšem bude muset společnost svůj přípravek velmi dobře hájit. Jak informuje Daily Mail, právník Mark Geragos na firmu totiž jménem skupiny nespokojených žen podal trestní oznámení. U jeho klientek se objevily po aplikování balzámu na rty velmi ošklivé alergické reakce.

Související obsah

Jedna z klientek, Rachel Cronin, se o své zážitky dokonce podělila na sociálních sítích. Co začalo zarudlými místy, skončilo bolestivými krvavými puchýři.

Společnost se ale brání. "Pevně věříme, že tato žaloba je neopodstatněná. Naše přípravky jsou bezpečné, vyrobené z nejkvalitnějších ingrediencí a splňují všechny normy stanovené kosmetickým průmyslem," uvádí EOS. Odkazuje se zároveň také na miliony spokojených uživatelek.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz