Některé filmové postavy opravdu nahání hrůzu. I hororová holčička Samara dokáže diváky vyděsit natolik, že v místnosti s televizí dlouhé hodiny neusnou. Kdybyste ji ale potkali na ulici, pravděpodobně se za touto dívkou otočíte. Ve skutečnosti je totiž opravdu sexy!
Komedie, "akčňáky", romantické, horory. Ačkoli je filmových žánrů obrovská škála a všechny jsou velmi různorodé, jedno mají společné. Režiséři si dávají obzvlášť záležet na tom, aby byl film co nejvíce přesvědčivý a diváka doslova strhnul.
U každého pořádného "akčňáku" proto nesmí pro navození strhující atmosféry chybět: dramatická hudba, přesvědčivé herecké výkony, které diváka donutí najít si svého favorita, jemuž pak mohou fandit, a v neposlední řadě speciální efekty, které celý děj dobarví.
Hlavní hrdinové jsou pro film opravdu stěžejní. Sexy brunetka vás ale bude těžko přesvědčovat o tom, že je vlastně vraždící zombie, pokud nenastoupí na scénu vizážisti, kteří její vzhled pořádně "pocuchají". Své o tom ví i Ksan Angelovich, která si jednu takovou chodící mrtvolu zahrála ve filmu Živí mrtví.
Mnohdy pak v děsivých zloduších pod obrovskou vrstvou make-upu ani nepoznáte své oblíbené herce. Jak to vypadá, když se do práce pustí šikovné ručičky vizážistů a kadeřníků? Podívejte se sami!
NEPŘEHLÉDNĚTE:
FOTO: Jak vypadala Monika Bagárová v roce 2011? Nepoznali byste ji!
Dokonalý make-up! Nešťastná dívka dokáže šminkami zkrášlit i znetvořený obličej
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz