Lucie K.

Podivná smrt školačky: Lucku (16) rodiče pohřbili v bílé rakvi

Podivná smrt školačky: Lucku (16) rodiče pohřbili v bílé rakvi
Zdroj: Policie ČR, archiv rodiny

Rodina, spolužáci a kamarádi se dnes v Novém Jičíně naposledy loučili s teprve šestnáctiletou Lucií K. Dívka záhadně zmizela 5. ledna, o deset dní později ji našli mrtvou.

Poslední rozloučení s Luckou se konalo v pátek 22. ledna v Novém Jičíně. Podle portálu blesk.cz dívku v bílé rakvi na poslední cestě doprovázeli její blízcí a plná obřadní síň smutečních hostů. Na zeď se promítaly Lucky fotky. Ty její tatínek Jiří před pohřbem zoufale sháněl na facebooku, protože dívka se prý poslední dobou fotila extrémně nerada.

"PROSÍM, máte-li fotky naší Lucky od roku 2014 až nyní, tak nám je nasdílejte, nebo pošlete... předem díky. Tak jako každý teenager se v tomto období moc nechtěla fotit. Spěchá to kvůli pohřbu... ještě jednou předem díky," žádal na facebooku.

Související obsah

Lucka odešla 5. ledna odpoledne ze svého pokojíčku a vše nasvědčovalo tomu, že si jen tak někam odskočila, nechala i zapnutý počítač. Postupně se ale naplnil ten nejhorší možný scénář. Policie, rodina i známí po dívce pátrali více než týden, po deseti dnech ji našli mrtvou pod břízkami.Vyšetřovatelé brzy vyloučili cizí zavinění, dívka zřejmě zemřela na podchlazení.

I tak nad její smrtí vidí řada otazníků, například místem, kde ji našli, prochází denně lidé, přesto si jí nikdo nevšiml. Objevují se také spekulace, že měla Lucka problémy s drogami. Policie proto i nadále pátrá po svědcích, aby jí pomohli záhadnou smrt dívky rozplést.

Podívejte se na reportáž:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Holčička řekla policistovi srdceryvnou větu. Nečekal, co hrozného následně uvidí

ODHALENÍ: Proč je leden měsícem, kdy umírá nejvíce lidí? Tady je odpověď!

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz