Lucie K.

"Přišli jsme o 17 let života," smutní táta mrtvé Lucky. Tohle vzkazuje

"Přišli jsme o 17 let života," smutní táta mrtvé Lucky. Tohle vzkazuje
Zdroj: Policie ČR / TN.cz

Otec šestnáctileté Lucie K., kterou policisté našli 15. ledna po deseti dnech mrtvou na novojičínských Skalkách, zveřejnil další smutný vzkaz. Rodina se snaží vyrovnat se se smrtí mladé dívky. Díky přátelům na Facebooku dostali rodiče kontakt na sdružení, která pomáhá rodičům, kteří přišli o dítě.

"Všichni nabízí pomoc a já žádal pouze o jediné... bez výsledku," smutní otec Jiří. "Jsem jen zrcadlem Vašeho přístupu ke mne s tím rozdílem, že se snažím jej mít vždy (lidštější) pozitivnější a smysluplnější než VY... Přišli jsme během jednoho dne o 17 let života a asi nikdy nezjistíme kdo, nebo co za tím je."

"Naše holka měla skvělý život... asi to nikdy nepochopím, ale je nad čím přemýšlet...," dumá truchlící otec na Facebooku. Ze sociální sítě se před časem odhlásil, ale na začátku února se rozhodl pro návrat. Zatím toho určitě nelituje, od jednoho z přátel dostal kontakt na lidi, kteří mohou rodině pomoci se se ztrátou vyrovnat.

Související obsah

"Účet na FB jsem původně zrušil, ale nějak mi to nedalo a vrátil jsem se. Asi opět intuice, protože jsem dostal níže v komentářích odkaz, který pomůže nejen nám, ale i okolí," prozradil otec mrtvé Lucky.

Odkaz jej přivedl na stránky sdružení Dlouhá cesta, které už více než 10 let pomáhá rodičům, kteří přišli o dítě.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz