Prezident

Fotbal se hraje na třetiny, vtipkoval Zeman. Co prozradil o sexu?

Prezident Zeman i ve středu pokračoval ve svojí návštěvě Jižní Moravy. Tentokrát už ale ostrými výroky šetřil a protože byl ve vyhlášené vinařské oblasti, věnoval se spíš degustaci.

Dopoledne prezident navštívil studenty střední vinařské školy ve Valticích, která jako jediná v republice učí budoucí vinaře. Studenti měli možnost položit pár otázek a Miloš Zeman prozradil i pikantnosti ze svého soukromí.

"Jsou tři témata, o kterých se lidé domnívají, že jim rozumí - je to fotbal, je to sex a je to politika," prohlásil Zeman. "Vím, že fotbal se hraje na tři třetiny, a to je všechno. Pokud jde o sex, jsem už spíše jenom verbální erotik," vtipkoval.

Poté se prezidentská kolona přesunula na hranici k Mikulovu. Miloš Zeman tady na půl hodiny převlékl sako za vojenskou bundu. Jako vrchní velitel ozbrojených sil zkontroloval dodávku cizinecké policie a vyrazil na další návštěvu.

Související obsah

Tentokrát ho čekalo setkání s občany Mikulova - do zámeckého sálu jich přišlo na sto padesát. A prezident zalovil v paměti, aby Moravákům popsal svoje zážitky z vinného sklípku. "Vzpomínám na krásné zážitky s koštýřem, se špekem," vyjmenoval.

Na rozloučenou proto dostává bednu plnou moravského vína. Při závěrečné tiskové konferenci už dává novinářům jasně najevo že po třech dnech na cestě se těší až otevře první láhev. "To bylo rychlé, televize stihnou zprávy. Jdeme na víno a pokud vám tady nelejou, přeji dobrou chuť," zakončil prezident.
 

TN.cz

K tématu Prezident

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz