Záchrana

Hrdina chtěl zachránit ženu z kufru auta. Otevřel ho a zůstal v šoku

Hrdina chtěl zachránit ženu z kufru auta. Otevřel ho a zůstal v šoku
Zdroj: Twitter

Měla to být procházka jako každá jiná ale změnila se v boj o život. Když Joe Craig minulý týden venčil svého psa, uslyšel ženský křik z kufru jednoho z aut. Probudily se v něm hrdinské pudy a byl odhodlán uvězněnou ženu zachránit. Všechno ale nakonec bylo úplně jinak.

Joe právě venčil svého psa, když uslyšel srdcervoucí křik, který vycházel z kufru jednoho ze zaparkovaných aut. Mladík si ihned pomyslel, že je někdo uvnitř a snaží se dostat ven. Neváhal ani vteřinu a začal se do auta dobývat. Když se mu ale podařilo kufr otevřít, zůstal jako zkoprnělý. Žena rozhodně zachraňovat nepotřebovala, nebyla totiž v kufru sama.

Craig se rozhodl o svůj nevšední zážitek podělit s lidmi na Twitteru. Otevřeným kufrem příběh neskončil a měl ještě zajímavou dohru. Přečtěte si, co na sociální síť napsal.

"Včera večer se mi stala taková věc a myslím, že vás pobaví. V East Finchley jsem venčil psa a uslyšel jsem hluk. Slyšel jsem takové tlumené výkřiky a uviděl, jak rachotí kufr jednoho z aut. 'Ale ne, někdo tam musí být zavřený,' pomyslel jsem si. Běžel jsem i se psem k autu. Celé vozidlo se třáslo. 'Toho člověka musím vysvobodit,' řekl jsem si.

Související obsah

'Musím to udělat rychle, co když se osoba, která toho člověka uvěznila, vrátí. Je to NEBEZPEČENÉ, ale já jsem HRDINA. Můj pes je taky hrdina. Oba jsme hrdinové,' povzbuzoval jsem se. Rychle jsem otevřel kufr, zapnulo se světlo a díval jsem se do tváře ženy.

Ta žena byla nahá. Na ženě ležel muž. Taky byl nahý. Sklopili si zadní sedadla a leželi po celé délce auta, hlavami u kufru. Teď už žena nekřičela, jen se na mě vyděšeně dívala. Stejně tak ten muž. A já jsem stále držel dveře od kufru.

Řeknu vám, co jsem řekl. 'Je mi to hrozně líto, myslel jsem, že vás tu někdo vězní. Jako rukojmí. Kvůli tomu křiku a rachocení. Ale teď vidím, že mou pomoc nepotřebujete, ani jeden z vás. A že jste křičeli z dobrého důvodu. Promiňte, pokračujte.'

Související obsah

Pak jsem začal opatrně zavírat kufr, nechtěl jsem něco přivřít. Bohužel můj pes je velmi dobře trénovaný. Ještě předtím, než jsem stihnul kufr zavřít, Harpo (můj pes), udělal to, co měl naučeno, když někdo otevře kufr auta. Skočil dovnitř, přímo na ty dva. Teď už bylo pozdě na to kufr zavřít. Znovu se ozvaly výkřiky, ale ne ty dobré.

Nemohl jsem Harpovi vynadat, protože tím bych úplně zničil jeho trénink. Tak jsem řekl: 'Hodný kluk.' To v té chvíli ale nevyznělo příliš dobře. Pak už jsme se rychle dali k odchodu. Další křik už jsem slyšet nechtěl."

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žena nechala ve svém autě dopis pro zloděje. Neuvěříte, co se s vozidlem stalo potom!

Proč se v autě poutat? Odpověď naleznete ve videu, kde tělo vyletí z auta jako raketa!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz