Dopis

HIT internetu: Dívce (11) ukradli dárky. Tohle zlodějům napsala

HIT internetu: Dívce (11) ukradli dárky. Tohle zlodějům napsala
Zdroj: Profimedia

Jedenáctiletá Paris Mulhollandová z britského Doncasteru má za sebou narozeniny, na jaké jen tak nezapomene. Když byla s rodinou venku, do jejich domu vnikli zloději. Nezastavili se ani před dětským pokojíčkem a Paris ukradli všechny dárky. Tohle jim dívka vzkázala.

Paris svůj vztek ventilovala prostřednictvím dopisu, který se stal hitem internetu. Zlodějům, kteří vykradli její pokojíček a nezastavili se ani, když zjistili, že okradená dívka zrovna měla narozeniny, vzkázala, aby našli odvahu a ukradené dárky vrátili.

"Mým zlodějům," začíná dopis od jedenáctileté Paris. "Doufám, že jste s sebou spokojeni. Už nemůžu spát ve své vlastní posteli a hádejte co, posledních pár let jsem se bála tmy. Než jste mě vykradli, tak jsem akorát zvládla svůj strach překonat. Ale co jste vlezli do mého pokoje, tak se mi strach vrátil."

"Proč jste neodešli, když jste viděli fotografie šťastné rodiny a když jste viděli přání k mým narozeninám? Ale dobře, děkuji vám, že jste mě vyděsili tak, že skoro každý den brečím dvě hodiny v kuse," pokračuje dívka.

"A všechny moje dárky k narozeninám a k vánocům, jako můj iPhone a notebook, byly ukradeny. Prosím, najděte odvahu vrátit mi mé věci, prosím," vyzvala Paris zloděje.

Související obsah

Podle dívčiny matky Gemmy posloužil Paris dopis jako terapie. Když jedenáctiletá holčička našla ve svém pokoji všechny věci rozházené a rozbité, úplně se zhroutila. Policie vloupání samozřejmě vyšetřuje a rodina si její postup pochvaluje.
 

vbo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz