Omluvenka

HIT INTERNETU: Tyhle omluvenky mu ve škole vážně prošly?

HIT INTERNETU: Tyhle omluvenky mu ve škole vážně prošly?
Zdroj: Facebook/ Thinkstock

Lékař nebo rodinné důvody jako omluvenka ze školy už očividně nejsou v módě. V současné době letí něco úplně jiného.

Patřili jste mezi poctivé žáky, kteří se snažili jakékoli absenci ve škole vyhnout? Byli jste asi vzácnou výjimkou a dnes by vás studenti považovali spíše za exoty.

Nejenže někteří žáci na školní docházku tolik nedbají, ale když už předkládají omluvenku, neváhají si kantora dostatečně vychutnat. Je přece nutné učiteli svou nepřítomnost dostatečně vysvětlit.

Související obsah

A když je student plnoletý, nenadělají s tím nic ani jeho rodiče. Stejně jako maminka jednoho maturanta, která se 'pochlubila' omluvným listem svého syna na Facebooku. "Toto je omluvný list mého maturanta! Nemám slov!" napsala k fotce.

Zdroj: facebook.com

Ihned se dočkala mnoha komentářů a lidé připojovali i vlastní zážitky. "Cesta do školy vedla naprosto nevhodně kolem oblíbené kavárny," svěřila se například s jednou ze svých omluv slečna Zuzanna. Maturant ale bude nejspíš pořádné kvítko, už ze základní školy nosil pikantní poznámky. "V hodině matematiky posunuje desetinnou čárku do prd****," zavzpomínala matka.

Vzpomínáte si také na nějakou vtipnou omluvenku nebo poznámku? Napište nám do diskuze pod článkem nebo na náš Facebook!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žákyni vyloučili ze školy. Muslimům vadilo, že hovořila se spolužáky opačného pohlaví!

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Matka napsala dopis tyranům svého syna. Její slova vám vženou slzy do očí!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Omluvenka

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz