Prostitutka

VIDEO: Prostitutce zemřel klient a její vagína ho odmítla pustit

Hrůzný a dost morbidní zážitek má za sebou patrně čínská prostitutka, které zemřel klient jaksi přímo "pod rukama". Aby toho nebylo málo, došlo mezi mrtvolou a živou ženou k uskřinutí a ona se tak nemohla od svého klienta odtrhnout...

Na internetu se objevilo video, které zachycuje podivuhodnou situaci. Záběry patrně pocházejí z Číny, kde se také na webu poprvé objevily. Na záznamu záchranáři odvážejí tělo muže na nosítkách. Bližší pohled ale ukáže, že pod dekou se na nosítkách skrývá ještě další osoba.

Je to prostitutka, kterou si pro hezké chvilky zaplatil neznámý senior a pozval si ji domů. Vše běželo jak má, dokud se však senior nepřestal hýbat. Žena z toho byla patrně v šoku a snad i důsledkem toho se jí stala další těžko uvěřitelná věc.

Už samo o sobě je poměrně unikátní, aby vám partner při sexu zemřel. Jenže prostitutka měla ještě větší smůlu - došlo u ní k tzv. penis captivus. To je stav, kdy dvojice při sexu zůstane spojená a jaksi uzamčená genitáliemi.

Související obsah

Jde o velmi výjimečný stav, kdy svaly lemující vaginu uvězní stahem při orgasmu mužův penis v ženě. Mnohem častěji nastává u zvířat, ojediněle i u lidí. Navíc obvykle trvá jen několik sekund - ne tak v tomto případě.

Zoufalá prostitutka se musela dovolat pomoci záchranářů, kteří ji odvezli do nemocnice. A právě tento převoz někdo jako důkaz natočil a zveřejnil. O případu informoval britský deník The Mirror.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE PLNÁ ŠPÍNY: Přípravy brazilských prostitutek na OH zničí vaši chuť na sex

ŠOKUJÍCÍ ZPOVĚĎ PROSTITUTKY: Miluji svoji práci! A vy mi ji budete závidět

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz