Seriál Ordinace v Růžové zahradě 2 opustila Zdena Suchá. Její manželství s Davidem Suchým prošlo krizí, když ho podvedla s ředitelem nemocnice, což David logicky nerozdýchal. Zdena tak opouští Kamenici a všichni se ptají, jestli se ještě vrátí!
David Suchý a jeho žena Zdena si v poslední době prošli doslova peklem a jejich manželství to neustálo. Nevěra Zdeny, navíc s Davidovým nadřízeným - ředitelem nemocnice, dala jejich vztahu poslední finální ránu. Zdena Suchá se proto rozhodla, že bude lepší, když z nemocnice v Kamenici odejde.
Zdena Suchá přiznává nevěru
Její podvedený manžel zůstal v bytě sám a tak si do něj nastěhoval Otu Kováře. Z obou lékařů se stávají dobří známí, ale je jasné, že kamarád manželku a děti nenahradí. David si tak stále více uvědomuje, že mu Zdena a děti hodně chybí...
A stejně jako chybí Zdena Davidovi, tak chybí i divákům a fanouškům seriálu, kteří televizi Nova doslova zasypali dotazy, jestli se Zdena do seriálu ještě vrátí. Portálu Nova.cz prozradila, jak to s oblíbenou lékařkou bude kreativní producentka seriálu Simona Matásková: "Dana Morávková patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější herečky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a v žádném případě bychom o ni nechtěli přijít.“ Kdy a jak se vrátí? Další informace o jejím návratu si můžete přečíst zde.
Vše o Ordinaci v Růžové zahradě 2 si můžete přečíst zde.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Hvězda Novy Kerestešová promluvila o miminku. Bude to chlapeček, nebo holčička?
TOHLE FUNGUJE! Proč nejsou herci Ordinace nemocní? Prozradili svůj recept na zdraví!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz