Tajemství dobrého sexu odhaleno! Stačí tahle jednoduchá věc

Tajemství dobrého sexu odhaleno! Stačí tahle jednoduchá věc
Zdroj: Profimedia

Vzrušující předehra, vyzývavé prádlo nebo třeba sexuální pomůcky? Možná sex dokážou okořenit, ale ani jedna z těchto věcí nezaručí, že budete se sexem spokojení. Správná odpověď se skrývá někde úplně jinde.

Chcete, abyste vy i váš partner byli spokojeni se svým sexuálním životem? Stačí k tomu úplně jednoduchá věc. Prosté 'Miluji tě' vyřčené během sexu je tím nejlepší receptem na dobrý sex.

Vyplývá to ze studie vědců z Chapmanovy univerzity, které se zúčastnilo několik desítek tisíc respondentů. Podle ní 75 % spokojených mužů a 74 % spokojených žen právě tuto větičku říká během sexu. Jednalo se přitom o lidi, kteří už se svým partnerem byli více než tři roky, takže prvotní vášeň byla pryč.

Související obsah

Z výzkumu vyplývá, že čím víc lidé během sexu komunikují, tím spokojenější jsou. Důležité je chválit svého partnera za to, co v posteli předvedl, a nebát se říct, co se nám líbí. Také telefonování nebo mailování o sexu během dne dokážou milování výrazně zlepšit. Známkou dobrého sexu je také to, když se dokážeme zasmát vtipným situacím, které se někdy v posteli přihodí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PRÁSK: Všechno je jednou poprvé. Sámer Issa promluvil otevřeně o sexu

Z TOHO SE OPOTÍTE: Gábina Partyšová promluvila o sexu při svatební noci

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rakouský lékař, který amputoval nesprávnou nohu, dostal pokutu

Rakouský chirurg, jenž pacientovi omylem amputoval druhou nohu, dostal u soudu pokutu 2700 euro (zhruba 70 tisíc Kč). Těžce nemocný 82letý pacient, kterému poté amputovali i „správnou“ končetinu, mezitím zemřel, nikoliv však v souvislosti s amputacemi. Lékaři za ublížení na zdraví z hrubé nedbalosti hrozily dva roky za mřížemi. Nyní pracuje na jiné klinice. Rozsudek není pravomocný.

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz