E-cigareta

Kuřáci pozor! Takovouhle paseku nadělá "splašená" e-cigareta!

Kuřáci pozor! Takovouhle paseku nadělá "splašená" e-cigareta!
Zdroj: Profimedia

Kuřáci mají velmi často velký problém svůj zlozvyk zlikvidovat. Občas se jim ale ve spojitosti s kouřením stane taková událost, že je chuť na cigaretu přejde na hodně dlouho.

Své o tom ví Angličan Dan Walker z Tamworthu, který si asi nyní nějakou dobu nezapálí. Před pár dny mu totiž v kapse kalhot bez varování vybuchla elektronická cigareta.


Malý strojek nadělal nečekaně velké škody - nejen, že na několika místech propálil do kalhot obrovské díry, e-cigareta pořádně pošramotila především samotného Dana, kterému způsobila velmi vážné popáleniny.


Mladík je tak nadosmrti zjizvený. Výbuch baterie elektronické cigarety měl nečekanou sílu, protože mladíkovy nohy bez nadsázky podpálil.


"Bude mě to pronásledovat až do hrobu - tewn okamžik, kdy jsem uslyšel ránu a uviděl, že mám celou nohavici v plamenech. To bych nepřál nikomu," popsal osudový okamžik Walker.


Související obsah


Dvacetiletý mladík právě nakupoval v Birminghamu, když elektronická cigareta vybuchla. Škody na mužově noze mohly být ještě větší, kdyby si nezachoval chladnou hlavu a kalhoty si co nejrychleji nestáhl.I přesto lékaři z popáleninového centra birminghamské nemocnice odhadují, že mladík bude potřebovat transplantaci kůže.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz