ZAKÁZANÁ REKLAMA: Je plná sexu a hned ji stáhli z vysílání!

Organizace PETA se začala kromě zvířat tak trochu věnovat i problematice sexu a přišla s jednoduchým návodem, jak si dopřát opravdu kvalitní a nezapomenutelný sex. Nepotřebujete přitom žádné speciální pomůcky, naopak. Stačí se vzdát některých "zlozvyků".

"Vydržte déle. Buďte vegan," hlásá velmi kontroverzní reklama. Aby ochránci zvířat podepřeli své tvrzení nezlomným důkazem o tom, že vyškrtnutí masa z jídelníčku je základním předpokladem kvalitního sexu, předchází "hlavnímu poselství" velmi výstižné a realistické video, ve kterém nechybí ani žhavé dotyky a smyslné vzdychání.

Tvůrci reklamy postavili pro názornost do protikladu "masožravý" a veganský pár. Už po několika málo vteřinách je z nahrávky jasné, že milenci, kteří pravidelně konzumují neživočišná jídla, si sexuální hrátky užívají mnohem více, než pár, který kvůli masu brzy vyčerpá veškerou energii.

Související obsah

"Věděli jste, že u vegetariánů je o 32 procent nižší pravděpodobnost, že je postihne onemocnění srdce než u lidí, kteří pojídají maso? Navíc mají mnohem menší šanci, že budou mít rakovinu nebo cukrovku," vysvětlují příznivci neživočišné stravy.

Související obsah

Jako důkaz poslouží i závěr videa. Kdyby totiž muž jedl zdravou zeleninu a vydržel si užívat s přítelkyní déle, nezabila by ho padající mikrovlnná trouba.

Stejně rychle jako se reklama objevila, tak rychle zmizela. I když ji tvůrci museli stáhnout, má už více než 3,5 milionu zhlédnutí na YouTube.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ.

Reklama nám ohrožuje děti. Lze je chránit?
Teenageři nezačínají se sexem dřív než v minulosti
Nejlepší zakázané reklamy
Vtipné, nebo šokující? V reklamě na českou univerzitu se SOULOŽÍ!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Sex

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Krátká zpráva

Kvůli těžbě v dolu Turow zaplatí Poláci 500 tisíc eur denně

Polsko bude muset kvůli Turowu platit penále 500 tisíc eur denně. Soudní dvůr EU tak vyhověl české stížnosti. Hnědouhelný důl, který měla polská vláda podle EU dávno zavřít, stále funguje kousek od českých hranic. Polská strana nerespektovala předběžné rozhodnutí o přerušení těžby z května. Vyplývá to z tiskové zprávy soudu.

Píše se na Deník.cz