Zácpa

Žena přišla do nemocnice se zácpou. Všechno se děsivě zvrtlo

Žena přišla do nemocnice se zácpou. Všechno se děsivě zvrtlo
Zdroj: facebook.com

Několik týdnů trpěla mladá žena bolestmi břicha. Lékaři to připisovali syndromu dráždivého střeva, kterým už kdysi předtím trpěla. Všechno ale nakonec bylo úplně jinak.

Třiadvacetiletou Esther Hopeovou z Guildfordu v Británii pobolívalo břicho delší dobu, myslela si ale, že je to způsobeno problémy se střevy, které jí lékaři diagnostikovali loni v květnu. Údajně kvůli špatné stravě. Jednoho dne se ale k bolestem břicha přidaly i bolesti zad a Esther nezbylo nic jiného, než jet na pohotovost. Píše o tom Daily Mail.

V nemocnici lékaři usoudili, že se patrně bude jednat o zácpu vyvolanou dlouhodobými střevními potížemi a předepsali ženě silné projímadlo. O několik minut později praskla Esther na nemocničním pokoji voda. Lékař jí ale řekl, že je to jen moč a že tak tělo reaguje na to, že každou chvíli půjde na záchod.

Související obsah

Zmatená žena zůstala ležet na posteli a pak najednou cítila potřebu tlačit. Ne ale tak, jak si to představovali lékaři. O dvacet vteřin později už držela v rukou novorozenou holčičku. "Cítila jsem její hlavičku a křičela na tatínka, aby došel pro sestru. Pár sekund potom, co odešel, jsem porodila," popsala Esther.

"Nevěděla jsem, co mám dělat, byla jsem hysterická. Nevěřila jsem, že je to moje," svěřila se mladá maminka, která se z dcerky Lily raduje už tři měsíce. Vůbec ji nenapadlo, že by mohla být těhotná, píchala si totiž antikoncepční injekce. Dva dny před porodem ještě s přáteli popíjela šampaňské.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZÁZRAK? Tenhle novorozenec slaví 12. narozeniny! Jak je to vůbec možné?

JEDNA Z MILIONU! Žena porodila dvojčátka. Když je však uviděla, málem to s ní seklo

Levně, rychle, účinně: Vyčistěte střeva a zbavte se nadbytečných kil!
Rakovina tlustého střeva: pomáhá i víno!
Poznej zázrak, který nás chrání před obezitou i rakovinou
Vláknina v jídelníčku nesmí chybět!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz