Oscar

Nejlepší móda na předávání Oscarů: Komu to nejvíc slušelo?

Nejlepší móda na předávání Oscarů: Komu to nejvíc slušelo?
Zdroj: Profimedia

Největší noc v Hollywoodu. Předávání Oscarů ale není jen filmovou událostí, na červeném koberci hvězdy předvádí i svůj vkus. Krásné šaty na míru oblékla Jennifer Lawrencová, nejlepší herečka Brie Larsonová nebo vždy dokonalá Cate Blanchettová.

V americkém Los Angeles byly rozdány nejprestižnější filmové ceny - zlatí Oscaři. Ceremoniál ale nebyl jen oceněním hereckých výkonů a dalších filmových tvůrců, jako každý rok byl také příležitostí blýsknout se módními kousky.

Zatímco muži se smokingem a oblekem mnoho nevymyslí, herečky a další tvůrkyně se mohou na své róbě "vyřádit". Většina žen si na velký filmový večer oblékla dlouhé splývavé šaty. Převažovaly spíše střízlivé barvy, tmavé a bílé. Na červeném koberci se ale předvedly i oranžová, červená nebo zářivě růžová.

Letos pomyslně vedla skupinu nejlépe oblečených žen Jennifer Lawrencová, nominovaná na nejlepší herečku za snímek Joy. Oblékla nařasené krajkové šaty s dlouhou černou sukní a béžovým prošívaným vrškem. Blonďaté vlasy nechala jen spadat kolem obličeje.

Související obsah

Krásné modré šaty předvedla také Brie Larsonová, která byla zvolena nejlepší herečkou za výkon v dramatu Room. Róbu doplnila stříbrným páskem a náušnicemi. Jako už tradičně to slušelo také Cate Blanchettové. Pro letošní Oscary zvolila obepnuté zelenkavé šaty poseté květinami.

A kdo si nakonec zlatou sošku odnesl? Kompletní výsledky letošních Oscarů najdete zde.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

OSCAR 2016: Nový trend - všude samé diamanty!
Kate Winslet a Leonardo DiCaprio: Nejlepší přátelé už od dob Titanicu! Inspirují i vás?
OSCAR 2016: Ty nejlepší barevné trendy, které přinesl
Nejhůře oblečené celebrity OSCARÚ 2016 GALERIE

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz