Když se ozvaly podivné zvuky přede dveřmi, hlas v hlavě ženu jasně varoval, že ji chce znásilnit a zabít duch. Strach o život byl natolik silný, že Ruska využila jediné únikové cesty ze smrtelné pasti a vyskočila z okna ve třetím poschodí. Jen zázrakem děsivý pád přežila.
Záznamy z kamery v ruském městě Tulun zachytily děsivý pád ženy, která "unikala jisté smrti". Žena totiž zaslechla na chodbě přede dveřmi podivné zvuky, před kterými ji varoval hlas v hlavě.
Ruska byla natolik přesvědčená, že se k ní blíží duch, který má v plánu ji znásilnit a poté zabít, že vyskočila z okna ve třetím poschodí jen proto, aby se zachránila. Její pád naštěstí zbrzdila přízemní markýza lokální televize.
Zaměstnanci společnosti okamžitě zavolali záchranku. Žena byla pořezaná a otlučená, jinak se jí ale nic vážného nestalo. Podle policistů byl však její skok zbytečný. Z ducha se totiž nakonec vyklubal manžel, který přišel v polední pauze domů na oběd.
"Tato žena má vážné problémy s alkoholem. Předtím, než vyskočila z okna, týden v kuse popíjela," popsal policejní mluvčí Igor Martynenko. "Trpěla přeludy," dodává.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz