Pivo

Konec pivních pupků! Po zdravém pivu sportovci nabírají svaly!

Konec pivních pupků! Po zdravém pivu sportovci nabírají svaly!
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Milovníci sportu se už nemusí obávat, že by jim popíjení alkoholu ničilo postavu. Britové totiž vymysleli pivo, které nejenže obsahuje méně kalorií, ale také je nabouchané proteiny. A jak je známo, bez pravidelné dávky bílkovin z vás svalovec nebude, i kdybyste se na hlavu stavěli.

Obsah alkoholu je stejný jako v klasickém ležáku. Přesto má britská novinka několik "vychytávek", které u jiného piva nenajdete. Kromě toho, že je tato náhražka nabouchaná proteiny, má o 33 procent méně kalorií než normální ležák. Dopřát si ho proto mohou i sportovci, kteří dbají na svou postavu.

"Žít zdravým životním stylem může být těžké, obzvlášť pokud si rádi dopřejete drink s přáteli," říká Darren Beale z online obchodu MusleFood.com. "Díky naší vysoce proteinové alternativě si ale můžete dopřát pivo bez pocitu viny," dodává.

Související obsah

Fakt, že novinka obsahuje o 85 procent méně sacharidů než normální pivo a navíc neobsahuje lepek, z Barbell Brew dělá prakticky zdravou složku stravy.

Zdroj: MuscleFood.com

Jak informuje TheSun, online fitness prodejce MuscleFood.com strávil testováním produktu a sledováním nárůstu svalové hmoty už tři měsíce a doufá, že tento drink se stane trhákem, který budou chtít všichni sportovní nadšenci, kteří si rádi dopřejí pintu piva nebo tři.

lud, TN.cz

K tématu Pivo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz