Znásilnění

Partička kluků znásilnila 14letou dívku! Její kamarádka to natáčela

Partička kluků znásilnila 14letou dívku! Její kamarádka to natáčela
Zdroj: Thinkstockphotos

Otřesný případ hromadného znásilnění čtrnáctileté dívky nezletilými chlapci ve věku 14 až 21 let řeší německá policie v Hamburku. Školačku mladíci nejenže zneužili, ale poté ji vyhodili na mráz, kde téměř zemřela. Její kamarádka útočníkům celou "akci" natáčela.

Čtrnáctiletá školačka využila pozvání na soukromou akci své o rok starší kamarádky a zamířila k ní domů. Protože kamarádce věřila, neměla sebemenší tušení, že večírek je pouze zastíracím manévrem a že se brzy stane loutkou v rukou sexuálních deviantů.

V domě byli kromě kamarádky čtyři chlapci ve věku 14 až 21 let. Všichni pak společně popíjeli alkohol a skvěle se bavili. Chlapci se dívku snažili nenápadně opít. Když se jim to nakonec povedlo, vrhli se na ni.

Podnapilou a zmatenou školačku vysvlékli a postupně ji několikrát znásilnili. Ke svému překvapení se nědočkala ani pomoci kamarádky. Ta místo toho děsivý akt natáčela, aby měli kluci něco na památku. Když měli útočníci dost, těméř nahou dívku vyhodili na mráz.

Zdroj: oficiální zdroj

Není divu, že v extrémně nízkých teplotách dívka prochladla. V bezvědomí ji pak našli sousedé, kteří okamžitě přivolali policii i záchranku. Dívku se naštěstí podařilo přívést k vědomí, byla ale v hrozivém stavu, informuje britský Daily Mail. Podle prokurátorky si napadená téměř nic nepamatuje.

Související obsah

Dva násilníci a dívka, která video natáčela, jsou ve vazbě. Dva další útočníci utíkají před spravedlností a policie po nich pátrá. Jedná se o šestnáctiletého Boska Pavlovice a jedenadvacetiletého Alexandera Nicolase Kampfa. Všichni chlapci jsou podle vyšetřovatelů srbské národnosti.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEN POHLED!!! Znásilnění uprchlíky na obálce časopisu. Rasistický skandál lomcuje Evropou

Mladá žena sdílela tuto plačící fotografii a prozradila krutou pravdu! Skrývá něco hrozného

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz