Bydlení

Z obyčejného karavanu udělali luxusní bydlení! GALERIE

Až shlédnete, jak žije takhle šestičlenná rodina, už se vám nikdy nebude zdát, že máte v domě málo místa. Jordan a Heather Hargerovi vzali své čtyři děti a přestěhovali se z pohodlného amerického předměstí na jih od afrického Kapského města. Zde žijí v obytném voze a užívají si veškerého pohodlí, které nabízí normální byt.

Na svých internetových stránkách nomuck.com, kde popisují nejen svou cestu do Afriky, ale také veškeré okolnosti, které jejich rodinu potkávají, popisují svou šestičlennou rodinu jako "bláznivou a normálně radikální".

Hargerovi se přestěhovali do Jihoafrické republiky na vízum pro dobrovolníky, takže za svou práci nemohou pobírat plat. Aby si udrželi minimální náklady, přestěhovali se do karavanu, který Jordan předělal na plnohodnotné bydlení pro své čtyři děti (4 - 11).

Heather ve videu představuje celé jejich bydlení. Prohlídka začíná terasou před domem, která je podle jejích slov víceúčelová, stůl na terase neslouží pouze k servírování večeře, ale slouží k veškeré práci, při které se člověk může zašpinit. Terasa stále ještě není zcela hotová.

Související obsah

První pohled dovnitř ukazuje, že veškerý interiér byl předělán, aby nepůsobil tak pochmurně. Celou společenskou místnost rozjasňují pastelové barvy, zmizely všechny původní záclony a tapety. "Byla jsem trochu víc troufalá, než bych byla doma," vysvětluje Heather.

Související obsah

Heather dříve několik let učila na základní škole, proto své děti učí doma. Veškerá výuka probíhá v obývacím pokoji, kde je šikovně uloženo vše, co je k vyučování potřeba. V obývacím pokoji-školní třídě je až 7 míst na sezení.

Jedno z dětí trpí alergickou esofagitidou (alergický zánět jícnu), kvůli tomu musí pít jen destilovanou vodu a dodržovat přísnou dietu, proto je v rodině Hargerových příprava potravin velice důležitý. Karavan disponuje plnohodnotnou kuchyní s ledničkou, spíží, sporákem s troubou, dvěma dřezy, odšťavňovačem a mikrovlnkou, která ale slouží jako úložný prostor.

Související obsah

Prohlídka pokračuje do ložnic dětí, ty jsou dvě a obě mají dveře, dá se tak mluvit o plnohodnotných pokojích, ve kterých mají děti všechny věci. Cestou do hlavní ložnice, kam se vejde ohromná postel, se Heather ještě staví v koupelně se sprchovým koutem. V ložnici je velké množství úložného prostoru, takže se dá všechno pohodlně schovat.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz