Střelba

Masakr na zahradní party! Dva střelci mají na svědomí pět životů!

Masakr na zahradní party! Dva střelci mají na svědomí pět životů!
Zdroj: APTN

V krvavou lázeň se ve středu večer změnila zahradní párty na předměstí amerického Pittsburghu. Neznámí střelci tu postříleli pět lidí, další tři účastníci oslavy jsou vážně zranění.

Střílelo se ve středu hodinu před půlnocí místního času (ve čtvrtek brzy ráno našeho času) na zahradě domu v pittsburghské čtvrti Wilkinsburg, kde se právě konala zahradní párty.


Podle tiskové zprávy, kterou uveřejnil zdejší úřad šerifa, vše nasvědčuje tomu, že nestřílel jeden člověk, ale že střelci byli hned dva.


"Při příjezdu na místo jsme objevili celkem osm postřelených. Tři ženy a jeden muž zemřeli na místě, další žena později skonala v nemocnici. Dva muži jsou stále v kritickém stavu, poslední oběť střelby - žena, je stabilizovaná," uvedli vyšetřovatelé.


Související obsah


Ti také oznámili, že střelci byli dva a vypadá to, že jeden doslova nahnal oběti do mířidel toho druhého. Když totiž po prvních výstřelech začali hosté zahradní párty utíkat k domu, druhý střelec do nich začal pálit zboku, zatímco se mačkali na zadní verandě domu. Tam také ležely všechny oběti, které zemřely na místě činu.


Podle svědků ze sousedství byly vypáleny zhruba dva tucty výstřelů. Střelci zatím unikají, jasný není ani motiv krvavého útoku.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz