Penis

Rekordman promluvil: Takhle žiji s penisem, který váží 4,5 kg! FOTO

Rekordman promluvil: Takhle žiji s penisem, který váží 4,5 kg! FOTO
Zdroj: vice.com

Zřejmě každý muž sní o tom, že bude mít penis větší než ostatní. Snil o tom i 45letý Micha Stunz, který si svou chloubu uměle zvětšoval silikonovými injekcemi. Dnes jeho penis váží 4,5 kilogramu a měří téměř 23 centimetrů! Jak se mu s rekordním údem žije?

Pětačtyřicetiletý Němec Micha Stunz má jeden z největších penisů na světě. Jeho chlouba váží neuvěřitelných 4,5 kilogramu a měří 23 centimetrů. K takové velikosti mu pomohly silikonové injekce, které si do penisu dlouhou dobu nechal píchat.

K silikonu se původně dostal přes vakuovou pumpu, kterou dostal jako dárek. "Nejdřív jsem to zkusil jen tajně, aby o tom nikdo nevěděl. A když jsem vyšel ven, cítil jsem se skvěle! Jako bych už nebyl uvězněn v těle, se kterým jsem se narodil, a mohl utvářet nové," popsal Micha v rozhovoru pro portál Vice.

Začal si tedy do penisu píchat solný roztok, jenže to se ukázalo jako problém. "Lidé se začali divit, že jeden den mám na kalhotách obrovskou bouli, zatímco druhý den žádnou. Proto jsem se začal poohlížet po něčem stálém," vypověděl Berlíňan. Silikonových injekcí do penisu a šourku dostal od té doby pět.

Micha tvrdí, že by nikdy neměnil. A to i přesto, že najít partnera pro něj není jednoduché. "Neřekl bych, že to vůbec nejde. Jen je to velmi komplikované," prozradil Micha. Ale i kdyby si někoho našel, pořád nemá vyhráno.

"Když dosáhnete určité velikosti, některé věci už prostě dělat nemůžete. Aspoň ne s každým a ne bez předehry," vysvětluje německý rekordman, který už ani nemá viditelnou erekci. Když se mu penis ztopoří, není vidět žádná změna, protože je plný silikonu.

Související obsah

Micha se ale nevzdává. "Existují i jiné věci, které můžete v posteli dělat. Jen se musíte oprostit od zavedených rolí a představ o sexu. A taky být připraven si hrát," popisuje Němec.

Jinak je prý ale hodně stydlivý a snaží se žít normálně. "Chodím do práce, nakupuju, navštěvuju bary, kluby, kina," vyjmenovává Micha běžné činnosti.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz