APLIKACE TN.CZ
Nemocnice

Psychicky nemocná dívka (15) v Mostě podpálila nemocnici!

Psychicky nemocná dívka (15) v Mostě podpálila nemocnici!
Zdroj: Thinkstockphotos/ oficiální zdroj

Velmi nebezpečný nápad měla ve středu večer patnáctiletá dívka hospitalizovaná v nemocnici v Mostě. Psychicky nemocná teenagerka v nestřežené chvíli totiž podpálila svou postel.

Dívka byla hospitalizovaná ve čtvrtém patře nemocnice na uzavřeném dětském oddělení. Podle portálu e-mostecko.cz k založení požáru použila zapalovač.


Ohně si naštěstí velmi rychle všimly sestřičky, kterým se podařilo požár uhasit ještě před tím, než na místo dorazili přivolaní hasiči. I tak ovšem plameny stihly polknout peřinu i matraci a je zázrak, že oheň nepřeskočil dál.


Související obsah


Událost potvrdila krajská policejní mluvčí Jana Slámová, která doplnila, že při incidentu naštěstí nebyl nikdo zraněn. Hasiči na místo vyslali dvě cisterny.


Podle portálu požár založila ta samá dívka, která se v Mostě během týdne několikrát pokusila spáchat sebevraždu skokem ze dvou různých mostů. Proto také skončila v nemocnici na uzavřeném oddělení.

pez, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz