Jízdní kolo

VIDEO: 2 v 1: Sedlo, které funguje i jako zámek na kolo

Kvalitní sedlo je důležitou součástí každého jízdního kola. Má svou nezastupitelnou roli. Jeden skvělý nápad mu však přidal i další funkci.

S nastupujícím jarem se opět dere do popředí jako dopravní prostředek jízdní kolo. Sice nejsme taková velmoc jako země Beneluxu, abychom jezdili na kole i do zaměstnání (výjimky se jistě najdou), ale spojení Češi jako cyklisté jde dobře dohromady zejména jako sportovní a volnočasová aktivita.

Vedle všech nezbytných součástí pro bezpečnou a pohodlnou jízdu ale musíme myslet i na to, jak kolo zabezpečit ve chvíli, kdy ho musíme odstavit na ulici nebo kdekoliv na veřejně dostupném místě. Vozit s sebou řetěz a zámek je přinejmenším nepříjemná zátěž.

Řešení je ukryto pod označením Seatylock, což už pole názvu znamená dvě řešení v jednom. V tomto případě se velice jednoduše odmontuje sedlo, jehož konstrukce se využije pro vytvoření zámku. Ideální řešení, zvláště když uvážíme, že sedlo je vhodné pro všechna kola a vyrábí se v mnoha barevných provedeních. Kdybyste uvažovali o jeho nákupu na zahraničních e-shopech, jeho cena začne u částky 129 dolarů, tedy lehce přes 3 tisíce korun.
 

pel
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz