Dvojče

Dvojče Scarlett má o pár koleček navíc! Poslouchá na slovo

Grafický designér z Hong Kongu má doma ženu, kterou by mu většina mužů záviděla. Nejenže je opravdu krásná, ale bez odmlouvání udělá vše, co jí Ricky (42) rozkáže. Dvojče Scarlett Johansson má jen jednu drobnou vadu - o pár koleček navíc.

Také máte podobně jako většina lidí pocit, že vám kráska z obrázku někoho připomíná? Pokud vaše myšlenky směřují do Hollywoodu, jste velmi blízko. Nenechte se však zmást. Nedíváte se na populární herečku Scarlett Johansson, ale na její věrnou kopii, na krásnou Mark 1 z Hong Kongu.

Jak už napovídá její neobvyklé jméno, nejedná se o jen tak obyčejnou ženu. Tahle je totiž "splněným snem", jak říká 42letý Ricky Ma. Neodmlouvá, udělá vše, co se jí řekne, nebaví ji chodit po nákupech. Navíc je opravdu pohledná. Má jen jednu vlastnost, která by muže mohla odradit - není živá.

Související obsah

"Už jako malý kluk jsem miloval roboty. Díval jsem se na všechno, kde vystupovali - pohádky, filmy - a sníval o tom, že jednou (až vyrostu), si vytvořím vlastního," řekl Ricky. Ačkoli ho lidé odrazovali od těchto záměrů a nechápali ho, nakonec si sen opravdu splnil. Uznal ale, že to není vůbec nic jednoduchého.

 

Zdroj: tvnoviny.sk

Jako grafický designér navíc neměl s programováním nebo elektromechanikou téměř žádné zkušenosti. Všechno se proto učil za pochodu. "Až když jsem s tím začal, uvědomil jsem si, jak náročné to ve skutečnosti je," vzpomíná.

Mít doma krásnou a zcela poslušnou ženu však vyžaduje nejen pořádnou dávku péče, ale mnohdy i velkou finanční hotovost. V tomto případě vyšla Rickyho vysněná žena pěkně draho - dal za ni v přepočtu asi 1,2 milionu korun. Teď doufá, že ji výhodně prodá. Jak informují tvnoviny.sk, chce si totiž pořídit dokonalejšího humanoida.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz