Chcete být milionářem?

Dáša z Milionáře je pěkná divoška! Žije s manželkou i přítelem

Dáša z Milionáře je pěkná divoška! Žije s manželkou i přítelem
Zdroj: novaplus.cz

Dnešní premiérový díl oblíbené soutěže Chcete být milionářem? odstartuje soutěžící Dáša, která minulý týden všechny přítomné šokovala prohlášením, že má manželku a několik mužů najednou. Jak zrzavá dračice všechno zvládá?

Dagmar Ullmannova z Prahy, kterou moderátor Marek Vašut přivítal v minulém díle oblíbené soutěže jako poslední soutěžící, má podle všeho velmi pestrý život. Nejenže žije v registrovaném partnerství, ale navíc prohlásila, že má hned několik mužů najednou. Všem přítomným tak pořádně zamotala hlavu.

"Vyznělo to mnohem divočeji, než jaké to je. Mám pouze přítele a manželku," vysvětlila TN.cz Dáša. Na nevšedním vztahu ale nevidí nic špatného, spíše naopak. Velmi si ho pochvaluje. "Existuje spousta lidí, kteří žijí v podobných etnicích, jenom jeden druhému lžou. Já jsem líná si pamatovat, co jsem komu řekla," dodala soutěžící.

Související obsah

Mezi partnery prý nedělá rozdíly. Navzájem se tolerují a dokonce spolu i všichni žijí. Dohromady vychovávají tři děti a tento vztah jim údajně funguje už léta. "Tři dospělí lidi znamenají sice trojité hádky, ale také tři příjmy," vysvětluje Dáša. I problémy se jim navíc ve více lidech překonávají lépe.


Neviděli jste poslední díl soutěže Chcete být milionářem? Podívejte se zde.

Jak se Dáša přiznala, stále ráda randí. Ale pouze s přítelem. "Okolí si jenom muselo zvyknout na to, že místo toho, abych řekla manželce, že jdu s kamarádkou na pivo, tak jí sdělím - mám rande a přijdu,"říká. Podobně je na tom i její manželka. "Přítele máme jednoho společného," vysvětluje.

Související obsah

O tom, že se Dáša hlásí do Milionáře, prý ale neměla rodina vůbec tušení. Na soutěž se ráda dívala a nyní si soutěžení chtěla vyzkoušet na vlastní kůži. "Vždycky znáte odpovědi jiných lidí," smála se při hodnocení soutěže.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Otázka za 640 tisíc vás dostane! Postoupili byste v milionáři dál i vy?

Soutěžte z domova v Chcete být milionářem?! Jedinečnou šanci na výhru máte už dnes večer

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Chcete být milionářem?

Důležité Události

Píše se na Deník.cz