Zahraničí

Lochnesská nestvůra se objevila v Temži, podruhé za jeden týden

Už na druhém videu během jednoho týdne se v londýnské Temži objevuje záhadná temná silueta něčeho, co velké množství nadšenců rovnou označilo za dlouho hledanou Lochnesskou příšeru. Na videu je vidět temný objekt uprostřed kanálu, který si razí cestu vodou.

Možnou Lochnesskou příšeru zachytila uživatelka Lea K, na videu se zhruba uprostřed kanálu objevuje temná silueta, která za sebou zanechává vlny, jak se prodírá proudem řeky Temže. Po chvilce, kdy je záhadný objekt na hladině, se celý ponoří a zmizí v temných vodách.

Autorka pod video napsala: "Všichni se dívali na zatracenou duhu a nikdo nevěnoval pozornost téhle věci. Nejspíš je to jen smětí, haha."

Minulé úterý se objevilo velice podobné video, které zachytila Penn Plateová z lanovky. Lidé se nyní přou o tom, co se podařilo na video zachytit. Někteří to považují za aprílový žert, jiní si myslí, že se jedná o smetí, další si skutečně myslí, že jde o nějaké zvíře.

Související obsah

I když se pravděpodobně nejedná přímo o Lochnesskou příšeru, není to poprvé, co se v londýnských vodách objevil neočekávaný živočich.

Související obsah

V lednu 2006 zabloudil do Temže vorvaňovec anarnak, který zde strávil několik dní. Zmatené zvíře se i přes ohromnou záchranou akci nepodařilo převést do moře. Diana, jak ztracenou velrybu pojmenovali, během převozu začala vykazovat vážné zdravotní problémy a později zemřela.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz