František Ringo Čech

Čech: Miloš by si mohl vzít Dášu Havlovou! První dámou byla ráda

Čech: Miloš by si mohl vzít Dášu Havlovou! První dámou byla ráda
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Umělec František Ringo Čech by Miloši Zemanovi doporučil Dagmar Havlovou za manželku. V diskuzním pořadu Vaše téma to uvedl s argumentem, že skvěle zvládala a užívala si roli první dámy.

František Ringo Čech se ke všemu vyjadřuje otevřeně, což potvrdil i v pořadu Vaše téma. Kromě politických témat mluvil i o svém přátelství s Milošem Zemanem, na něhož nešetřil chválou. A řeč přišla i na manželky a další ženy.

"My mluvíme o fotbale, o politice, o lidech. Na Hradě debata nikdy nevázne. Já občas něco řeknu o ženských, protože Miloš žije hrozně mravným životem," chválil prezidenta hudebník, malíř a bývalý politik v jedné osobě.

A od žen už je to jen krůček k "dámám", především těm prvním. Kontroverzní umělec pak šokoval prohlášením, že by Miloši Zemanovi jako první dámu doporučil Dagmar Havlovou, vdovu po bývalém prezidentu Václavu Havlovi.

Související obsah

"Myslím, že Dáša to těžce nese, že už není první dáma. Já ji zkusím Milošovi doporučit, kdyby se rozešel s Ivankou. Dáša má praxi," říkal Čech s vážnou tváří. "Myslím, že prezidentování si nelze neužít. A vychutnávají si to i první dámy," doplnil.

František Ringo Čech se ale vyjádřil i k politice, uprchlíkům nebo zkáze evropské kultury. Podívejte se na celý rozhovor v pořadu Vaše téma:


epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz