Česká Skalice

Záhadná smrt ve Skalici: Ve sběrně našli mrtvou ženu (†48)!

Záhadná smrt ve Skalici: Ve sběrně našli mrtvou ženu (†48)!
Zdroj: TV Nova

V areálu sběrných surovin v České Skalici bylo dnes ráno objeveno tělo mrtvé ženy. Její zranění jsou tak nejednoznačná, že kriminalisté nedokážou s jistotou říct, jestli se jedná o násilný trestný čin, nebo nešťastnou náhodu. Doufají, že okolnosti smrti proto objasní pitva, popřípadě svědci.

Dnes se lidé výkupu palet a železa v českoskalické ulici U Nádraží nedočkají. Na místě najdete i vysvětlující nápisy - "Dnes z provozních důvodů zavřeno". Očíslované značky kriminalistů rozmístěné u vstupní brány jasně naznačují, že se tu muselo stát něco strašného.

Podle informací TV Nova byla v areálu firmy v půl sedmé ráno nalezena mrtvá žena. Ačkoli svědek okamžitě přivolal záchranáře, osmačtyřicetiletou ženu už se vzkřísit nepodařilo. Podle všeho se jedná o násilný trestný čin, policisté však zatím nedokážou vyloučit ani nešťastný pád z výšky.

Bližší okolnosti této záhadné smrti snad objasní zřejmě až přikázaná soudní pitva. Zatím policisté vyslýchají svědky. Toho nejdůležitějšího, který by mohl vnést do případu více světla, policisté hledali asi dvě hodiny. Nakonec ho našli v Jaroměři.

Policisté nebudou mít vůbec snadnou práci. Jak naznačují očíslované kriminalistické značky rozmístěné všude po areálu, podezřelých stop je na místě mnoho. Důležitý může být každý nedopalek od cigarety nebo třeba žvýkačka.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOK: Dívku nalezli mrtvou v lese. Fotky v mobilu prozradily děsivé tajemství, které skrývala!

Syn našel mrtvou matku na podlaze. Příčina smrti vám možná změní život!

Petr Brzek/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz