Domácí

Tragická nehoda na Náchodsku. Jeden člověk zemřel, tři jsou zranění

Ranní nehoda u České Skalice skončila pro jednoho z řidičů tragicky. Po srážce dvou osobních aut jeden člověk zemřel, další tři skončili v nemocnici. Nehoda se stala na přehledném úseku, přesto řidič osobního auta nedal při vjíždění na hlavní silnici přednost.

Všechny záchranné složky vyjížděly ráno před osmou hodinou na hlavní silnici mezi Českou Skalicí a Náchodem. Měly nahlášeno, že se tam srazila dvě auta a na místě je několik zraněných.

Řidič fiatu vjel na hlavní silnici z odbočky na Zlíč právě v okamžiku, kdy přijížděla řidička dalšího osobního auta. Možné příčiny srážky jsou podle policistů buď nepozornost, nebo oslnění ranním sluncem. Srážce už žádný z řidičů nedokázal zabránit.

Související obsah

"Při dopravní nehodě došlo ke zranění tří osob, z nichž jedna zemřela na místě. U řidičky byla provedena dechová zkouška na alkohol, ta byla negativní, u druhého řidiče byla nařízena soudní pitva," uvedla policejní mluvčí Lucie Konečná.

Zranění utrpěla jak řidička volkswagenu, kterou lékař nařídil převézt sanitkou do nemocnice v Náchodě, tak spolujezdkyně zemřelého řidiče. Tu transportoval vrtulník do fakultní nemocnice. Vyšetřování nehody, tím pádem i uzavření hlavního tahu mezi Jaroměří a Náchodem, trvalo dvě hodiny.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz