Česká Skalice

Nešťastná smrt: Žena se vracela z večírku, domů už nedorazila!

Kriminalisté prověřují od sobotního rána smrt 48leté ženy v České Skalici. Její tělo našli ve zdejším areálu sběrných surovin. Policisté dlouhou dobu nevylučovali ani možnost, že by se mohlo jednat o násilný trestný čin, pitva však veškeré případné domněnky vyvrátila.

Jak se žena ocitla v areálu sběrných surovin? A zavraždil ji někdo, nebo to byla nešťastná náhoda? Tyto otázky si kladli krajští kriminalisté od sobotního rána, kdy jistý muž ohlásil nález těla 48leté ženy.

Celé vyšetřování jim zpočátku velmi zkomplikovalo hlavně to, že hlavní svědek beze slova zmizel, a nemohl tak vnést do celé záležitosti trochu světla. Objevili ho až po dvou hodinách nedaleko Jaroměře.

"Kriminalisté po provedení všech potřebných vyšetřovacích úkonů, po důkladném ohledání místa události, vyhodnocení stop, vyhodnocení kamerových záznamů, vyslechnutí svědků a zejména ze závěrů nařízené soudní pitvy zjisitili, že na smrti ženy neměla podíl žádná další osoba," uvedla policejní mluvčí Ivana Ježková.

V areálu sběrných surovin byla žena na firemním večírku. Podle všeho pila a po cestě domů upadla. Udeřila se silně do hlavy a zemřela. V půl sedmé ráno ji na zemi našel ležet bez známek života muž, který po nahlášení incidentu svému zaměstnavateli nepovažoval za důležité na místě dál zůstávat.

Související obsah

Areál sběrných surovin v České Skalici byl celou sobotu uzavřený. Na místě byly pouze vysvětlující cedule "Z provozních důvodů dnes zavřeno".

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CO SE STALO? Nečekaně zemřel nejvyšší Čech. Tomáš Pustina odešel velmi rychle

STRAŠNÁ SMŮLA: Zpěvačka zemřela na jevišti při vystoupení! Takovou smrt si nezasloužila

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz