Drogy

Prince se před smrtí předávkoval, v nemocnici pro něj neměli pokoj

Legendární zpěvák Prince ,který včera náhle zemřel ve svém sídle v Minneapolis, šest dní před smrtí navštívil nemocnici. Důvodem ale podle webu TMZ prý nebyla chřipka, ale předávkování opiáty.

Před týdnem byl Prince hospitalizován v nemocnici, což vyvolalo spekulace o vážné nemoci. Zpěvák však řekl, že ho trápila jen chřipka. "S modlitbami ještě počkejte," vzkázal tehdy svým fanoušků. Pravda ale mohla být úplně jiná.

Podle amerického webu TMZ byl Prince 15. dubna po svém koncertu v Atlantě převezen do nemocnice v Molině, kde mu lékaři provedli tzv. save shot, tedy zákrok, který má ztlumit účinky opiátů. Vypadá to tedy, že to hvězda přehnala s drogami. 

Ačkoli na něj lékaři apelovali, aby v nemocnici zůstal na pozorování, zpěvák se rozhodl odjet domů. V nemocnici pro něj totiž neměli samostatný pokoj. Podle zdrojů TMZ se ale zpěvák při odchodu necítil vůbec dobře.

Zpěváka našli mrtvého ve čtvrtek kolem 10 hodiny dopoledne místního času. Jeho bezvládné tělo leželo ve výtahu v nahrávacím studiu, které bylo součástí jeho domu v Paisley Park. Přivolaný lékař už mohl jen konstatovat smrt.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz