On-line hry

Fanouškům živě “odvysílala“ svou vaginu, zakázali jí přístup do sítě

Populární on-line hráčce videoher mezi fanoušky známé jako LegendaryLea byl zakázán přístup do sítě poté, co během vysílání ukázala hráčskému publiku omylem víc, než chtěla.

LegendaryLea, pravým jménem Lea May, se v průběhu online přenosu vysílaném jejím fanouškům vzdálila od počítače a po zdvižení pravé nohy na několik vteřin ukázala publiku své intimní partie.


Lea používá oblíbenou streaming video platformu Twitch, která jí umožňuje sdílet živé přenosy během hraní on-line videoher. Správce této služby on-line hvězdě z kalifornského San Diega odepřel přístup údajně kvůli četným stížnostem.

Po incidentu se na svém twitteru vyjádřila: ,,Omlouvám se, ale musela jsem komplikovaně vstát kvůli mému zraněnému kotníku. Měla jsem na sobě ještě chlapecké šortky, tak se uklidněte.“

Ačkoliv většina fanoušků nesouhlasila s odepřením přístupu, bylo jim správcem sítě řečeno: "Komunita tento kanál uzavřela z důvodu porušení smluvních podmínek."

I přes veškerá vysvětlení, která aktérka zveřejnila na svém profilu na Twitteru, její zákaz používaní patformy Twitch stále pokračuje.

Pravděpodobně se nejedná o cílené zvýšení popularity, ale aniž si to Lea uvědomuje, i negativní reklama je reklama a díky této "erotické" vsuvce známá online hráčka zaujala jistě i ty, kteří videohrám doposud neholdovali.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tady jsou. Vítězky soutěže o nejkrásnější vagínu světa! GALERIE

Nejdelší dostřik semene nebo vagína ´vzpěračka´? Sexuální rekordy k neuvěření!

Mirror, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz