Mrak

Žena vyfotila schody do nebe! Záhadná fotka uchvátila tisíce lidí

Žena vyfotila schody do nebe! Záhadná fotka uchvátila tisíce lidí
Zdroj: Profimedia

Mraky připomínají různým lidem různé obrazce - od zvířat až po nápisy. Fotka, kterou pořídila 44letá Britka, ale jasně ukazuje schody do nebe. I proto se hned začala sdílet na sociálních sítích.

Trisha Hawková zrovna odvezla svou 9letou dceru do školy v Accringtonu, když si na obloze všimla něčeho zvláštního. Okamžitě vytáhla fotoaparát a pořídila snímek mraků, které jí připomínaly schody nebo žebřík do nebe.

"Vždy u sebe nosím foťák, protože občas chodím fotit po tom, co dceru vysadím u školy. Bylo krásné ráno a slunce prosvítalo mezi mraky, takže by to byl stejně pěkný snímek. Pak jsem si ale všimla zvláštního tvaru v oblacích," uvedla 44letá žena pro britský Sun.

Mezi dvěma mraky, které tvoří "příčky", prosvítá vždy sluneční paprsek. "Vypadalo to jako nějaké stupně, takže moje první myšlenka byla 'schody do nebe'," prohlásila amatérská fotografka. A pod tímto názvem už snímek sdílí tisíce lidí na sociálních sítích.

Související obsah

"Musely tam být docela dlouho, stihla jsem si nachystat všechno fotografické vybavení," dodala Trisha, která fotí oblohu ráda a často. Už v minulosti se jí podařilo zachytit unikátní tvary mraků - jeden například připomínal Voldemorta.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZÁHADA ROZLUŠTĚNA: Vidíte na obrázku jen červený puntík? Tak máte problém

Po zlatých šatech válcuje internet další záhada: Stojí dítě ve vodě, nebo je pod vodou?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz