Kondom

Drsná pomsta pekařky: Zákaznice našla v dortu něco nechutného!

Drsná pomsta pekařky: Zákaznice našla v dortu něco nechutného!
Zdroj: TN.cz

Když si koupila velikonoční dort, čekalo na Taťánu Petovradžiovou z ruského města Ťumeň nepříjemné překvapení. Uvnitř našla něco, co tam rozhodně nepatřilo - použitý kondom! Ruska si myslí, že jej do těsta narafičila propuštěná pekařka.

Taťána si koupila velikonoční dort v supermarketu řetězce O´Key ve městě Ťumeň. Když jej rozkrojila, objevila něco, co v dortu rozhodně být nemělo.

"Když jsme dort rozkrojili, viděli jsme divný gumový objekt. Nejdřív jsme si mysleli, že je to gumová rukavice," citoval Taťánu list Daily Mirror. Jenže pak se ukázalo, že nejde o rukavici, ale o použitý kondom!

Zdroj: TN.cz

Supermarket, kde Taťána dort koupila, má vlastní pekárnu. Naštvaná zákaznice si tak hned šla stěžovat manažerům obchodu.

"Vypadá to, že společnost těsně před Velikonocemi propustila některé zaměstnance, tohle může být jejich pomsta," uvedla žena. Podle toho, co se dozvěděla, přitom v pekárně pracovaly jen ženy.

 

Související obsah

Supermarket spustil vyšetřování. Jeho vedení tvrdí, že předmětem zapečeným v dortu je prst z rumové rukavice. Taťána je ovšem přesvědčená, že se jedná o kus gumy nasazovaný na jinou část těla, než je ruka.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ: Kondomy mohou způsobovat rakovinu! Proč jsou nebezpečné?

DĚSIVÝ NÁLEZ V ČOKOLÁDOVÉM ZAJÍCI: Když ho rozbalil, zůstal jako opařený!

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz