Slovensko

VIDEO: Sociálka vytrhla matce před školkou holčičku z náručí

VIDEO: Sociálka vytrhla matce před školkou holčičku z náručí
Zdroj: YouTube.com

Jen pár dní poté, co celým Slovenskem otřásl případ malého Marca, kterého sociálka odebrala přímo ve třídě, se objevilo další hrůzostrašné video, na kterém sociálka odebírá dítě. Tentokrát šlo o šestiletou holčičku, kterou matce doslova vyrvali z náručí přímo před školkou.

Zákrok sociálky byl vyvrcholením několikaměsíčního sporu. Otcem šestileté Liel a její starší sestry Ellen je Švýcar slovenského původu, který má obě dcery také svěřené do péče. Jejich slovenská matka, která se už ze Švýcarska odstěhovala, se s dcerami pravidelně vídala. Když měla naposledy dcery u sebe na Slovensku, odmítla je vrátit.

Svého bývalého partnera obvinila ze zanedbávání péče a dokonce ze sexuálního zneužívání. Soud v Michalovcích požádala o předběžné opatření, na jehož základě by Liel a Ellen mohly zůstat na Slovensku. Otec matku zase obvinil z únosu obou dcer. Švýcarský soud mu dal za pravdu. Slovenské soudy půl roku řešily, do čí kompetence případ spadá.

Starší Ellen a mladší Liel chodily mezitím na Slovensku do školy, respektive do školky. A právě před školkou se na přelomu března a dubna odehrála strašlivá scéna, když si otec spolu se sociálními pracovníky a policií pro mladší dceru přišel.

Rodina poskytla médiím kamerový záznam, jak odebírání Liel probíhalo. Šestiletá dívka se drží matky a ke svému otci nechce. "Mami, mami, já se bojím!" křičí Liel. "Musím jít s nimi? Do Švýcarska?" ptá se Liel a když matka přikývne, začne hystericky křičet. "Já nechci do Švýcarska! Já se bojím! Proč musím jet do Švýcarska?!" křičí šestiletá dívka.

"Podívej se, jak chce s tebou být! Podívej se, co děláš vlastnímu dítěti! Podívej se, jak se chová! Tohle jsi chtěl? Tohle děláš vlastnímu dítěti, ty haj*le!" křičí zatím nový partner matky na otce Liel.

Související obsah

Po chvíli dohadování před budovou školy otec zasáhne a za asistence sociálky a policie dceru z náručí matky doslova vytrhne a odnese pryč. Sociálka si pak ve škole vyzvedla i starší Ellen. Podle posledních informací, které zveřejnil web topky.sk, žijí Liel a Ellen už téměř dva měsíce ve Švýcarsku. Se svou slovenskou matkou jsou v kontaktu výhradně přes Skype.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TOHLE V POŘÁDKU? V devíti letech vydělává miliony! Neuvěříte, jak si tahle holčička žije

Chlapec si nechal narůst vlasy, aby pomohl dětem s rakovinou. Potom se mu stalo něco hrozného

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz