Záchytka

Žena si podřezala žíly. Když ji zachránili, oběsila se na záchytce

Na záchytné stanici v Jihlavě se oběsila jedna z klientek, kterou sem z nemocnice převezli policisté. Silně opilá žena se přitom ten den už jednou o sebevraždu pokusila.

Měla tak příšerný život, že si podřezala žíly. Protože jí ale pokus o sebevraždu nevyšel a žena díky včasnému zásahu záchranářů přežila, rozhodla se svůj život ukončit později. A to na záchytné stanici v Jihlavě, kam ji policisté převezli s 2,25 promile v krvi.

Když ženu visící na prostěradle našli policisté, byla už v bezvědomí. "Ženu jsme předali záchranářům a ti ji převezli do nemocnice," vysvětlil TV Nova Martin Málek ze záchytné stanice.

Související obsah

"Pacientku jsme přijali, ale po několika dnech zemřela na anesteziologicko-resuscitačním oddělení," dodala mluvčí jihlavské nemocnice Monika Zachrlová.

Jaké okolnosti ženu přiměly spáchat tak otřesný čin, nyní policisté zjišťují. V souvislosti s případem ale prověřují i možné pochybení. Kdo je v hledáčku policie a jak je možné, že se žena dokázala připravit o život na záchytné stanici? To se dozvíte v Televizních novinách v 19:30.

David Pik/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz