Sex

Odhaleno! Tuhle věc dělají ženy při sexu daleko častěji než muži

Odhaleno! Tuhle věc dělají ženy při sexu daleko častěji než muži
Zdroj: Thinkstockphotos

Každá žena se při sexu chová jinak, jednu věc ale mají podle průzkumu všechny společné. Dámy jsou při intimních hrátkách daleko hlučnější než pánové.

Ženy jsou při sexu slyšet více než muži, píše britský web Mirror. Vyplývá to z průzkumu na britské seznamce Illicit Encounters, kterého se zúčastnila tisícovka lidí. Celých 88 % žen v něm přiznalo, že během milování byly hlasitější než jejich partner. A potvrdilo to také 64 % dotázaných mužů.

Není to ale na škodu, když se žena výrazněji projevuje, sedmi z deseti mužů se líbí, když partnerku během sexu slyší. Téměř stejný počet žen přiznalo, že jim také dělá dobře, když jejich muž vyjadřuje, že se mu milování líbí.

Více než polovina dotázaných přiznala, že je během intimních hrátek někdo slyšel, ještě větší počet lidí ale uvedl, že slyšeli při sexu někoho jiného. Průzkum také ukázal, že manželé jsou při milování tišší. Naopak nevěrníci jsou s milenci hlasitější než doma v posteli.

Související obsah

Podle vědců neexistuje žádný racionální důvod, aby byly ženy hlasitější. U každého je to prý individuální. Nabízí se tak podle nich jediná možnost, a to ta, že ženy orgasmus častěji předstírají. Hlasitostí pak chtějí partnerovi ukázat, že se jim sex líbí - ať už je to pravda, nebo ne!

ČTĚTE TAKÉ:

Při SEXU křičte z plných plic! Má to svůj význam. Poslechněte si slastné výkřiky
35 zajímavostí o sexu, které jste netušili

HLAVU MEZI STEHNA! Ženy potřebují orální sex víc než muži? Pokud ho nemají, hrozí vám tohle!

NEČEKANÉ: Jaké je nejoblíbenější místo na sex? Neuvěříte, kde si to lidé rozdávají nejradši!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz