Dívka

Tragédie při hodině tělocviku! Dívka zemřela po běhání

Tragédie při hodině tělocviku! Dívka zemřela po běhání

14letá dívka zkolabovala ve škole při hodině tělocviku. Žákyně Keira Beagle byla převezena do nemocnice v Glasgow, ale později zemřela. Policie popsala smrt na střední škole Calder Head v městečku Shotts v hrabství North Lanarkshire, jako nevysvětlitelnou.

Čtrnáctiletá dívka zkolabovala při běhu v hodině tělocviku. Zdravotnická pomoc byla zavolána okolo půl třetí odpoledne a mladá dívka byla letecky transportována do Královské nemocnice pro děti v Glasgow. Případ vyšetřuje skotská policie. Příčinu smrti ukáže až soudní pitva.


Ředitel školy John Robertson pronesl, že každý ze školy je šokován a hluboce zasažen smrtí žákyně. “V tuto chvíli myslíme na rodinu a přátele. Poskytneme mladým lidem v Calder Head pomoc a podporu v této obzvláště těžké chvíli“.


Kondolence pro oblíbenou spolužačku zaplavily sociální sítě. Na její počest si přátelé změnili profilové obrázky na fialová srdce se slovy: Leť vysoko, Kiero.

Související obsah

Na twitteru se objevil vzkaz od Regana Cowena: “Leť vysoko Keira!! Jsi pryč, ale nezapomeneme, odešla jsi velice mladá, nejzářivější hvězdo v nebi.“ Jiný kamarád, Leah napsal: “Nemůžu uvěřit, co se stalo s mojí kamarádkou. Myslím na tebe Keiro, a na tvou rodinu.“

Chloe Brown přidal: “Tak zničující, slyšet co se stalo dneska v naší škole, myšlenky jsou s tebou, tvými přáteli a s tvojí rodinou.“ Nicolle Conor jednoduše vzkázala: “Leť vysoko jako andílek.“

NEPŘEHLÉDNĚTE:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

dav, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz