Německo

Další sexuální útoky v Německu! Policie zatkla dva žadatele o azyl

Další sexuální útoky v Německu! Policie zatkla dva žadatele o azyl
Zdroj: Profimedia

Německá policie po čtyřdenním hudebním festivalu v hesenském Darmstadtu obdržela 26 oznámení o sexuálních útocích, uvedl portál CNN.

Více než dvě desítky mladých žen nahlásilo sexuální obtěžování na hudebním festivalu pod otevřeným nebem ve městě Darmstadt. K incidentu údajně došlo v sobotu večer. Věk napadených žen je mezi 16 až 25 lety.

 

"Několik žen někdo v sobotu sexuálně obtěžoval, zrovna v době, kdy byl taneční sál hodně zaplněný," potvrdil policejní mluvčí deníku Die Welt. Muži údajně osahávali některé účastnice festivalu během tance.

 

Související obsah

Policie odhaduje, že za obtěžováním stojí minimálně deset mužů. Již se podařilo zatknout tři podezřelé z Pákistánu, kteří  mají na svědomí minimálně tři útoky se sexuálním podtextem. Dva z nich se momentálně snaží získat v Německu azyl. Festival se konal od čtvrtka do neděle a účastnilo se ho asi 40 tisíc lidí.

 

Nejedná se o první případy sexuálních útoků v sousedním Německu. Podobná situace nastala i letos o silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem. Napadené ženy popisovaly hromadné sexuální obtěžování, krádeže a další násilí. Jedna z napadených byla znásilněna. Tyto incidenty vyvolaly v Německu pobouření a přispěly k poklesu vstřícnosti, kterou Němci vůči uprchlíkům na začátku migrační krize projevovali.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEN POHLED!!! Znásilnění uprchlíky na obálce časopisu. Rasistický skandál lomcuje Evropou

OTŘESNÉ: Neměcko trápí sexuální útoky! Uprchlíci lační po místních ženách!

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz