"Tak odsud prší!" Moderátoři se bavili nad tvarem mraku. Co vy?

"Tak odsud prší!" Moderátoři se bavili nad tvarem mraku. Co vy?
Zdroj: YouTube.com

Lidé se často baví tím, že vymýšlí, co jim připomínají mraky nebo další úkazy na obloze. Někdo vidí ovečky, další lidskou tvář... A některá oblaka prostě vypadají jako mužské přirození.

Meteorologové z novozélandské televize dostali od diváka opravdu zajímavou fotku. Na snímku jde zřetelně vidět "falický mrak", který Ben Jackson vyfotil nad Auklandem. "Je to opravdu úžasná věc, směřující shora dolů na naši zemi," poznamenal moderátor počasí Sam Wallace.

"A když se podíváte zdálky, vidíte na té fotce ještě něco jiného?" zeptal se pak s vážnou tváří. V tu chvíli narážku pochopil i další moderátor a reagoval: "Same, nemusel jsi to ani říkat. Je to nenápadné jak pěst na oko."

Až poté si nemravného symbolu všimla i moderátorka a dostala záchvat smíchu. Podobně reagovali i diváci u televizních obrazovek, kteří do pořadu psali, jak je trojice po ránu pobavila. Video následně na Youtube nahrála stránka Funny Local News.

Související obsah

"Aha, takže odsud prší," napsal do komentáře pod video jeden diskutující. "Tento jev způsobuje fronta vysokého tlaku," připsal další vtipálek. Reagoval také uživatel s přezdívkou Bůh: "Přestaňte se smát mému penisu!"

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz