Mrak

"Tak odsud prší!" Moderátoři se bavili nad tvarem mraku. Co vy?

"Tak odsud prší!" Moderátoři se bavili nad tvarem mraku. Co vy?
Zdroj: YouTube.com

Lidé se často baví tím, že vymýšlí, co jim připomínají mraky nebo další úkazy na obloze. Někdo vidí ovečky, další lidskou tvář... A některá oblaka prostě vypadají jako mužské přirození.

Meteorologové z novozélandské televize dostali od diváka opravdu zajímavou fotku. Na snímku jde zřetelně vidět "falický mrak", který Ben Jackson vyfotil nad Auklandem. "Je to opravdu úžasná věc, směřující shora dolů na naši zemi," poznamenal moderátor počasí Sam Wallace.

"A když se podíváte zdálky, vidíte na té fotce ještě něco jiného?" zeptal se pak s vážnou tváří. V tu chvíli narážku pochopil i další moderátor a reagoval: "Same, nemusel jsi to ani říkat. Je to nenápadné jak pěst na oko."

Až poté si nemravného symbolu všimla i moderátorka a dostala záchvat smíchu. Podobně reagovali i diváci u televizních obrazovek, kteří do pořadu psali, jak je trojice po ránu pobavila. Video následně na Youtube nahrála stránka Funny Local News.

Související obsah

"Aha, takže odsud prší," napsal do komentáře pod video jeden diskutující. "Tento jev způsobuje fronta vysokého tlaku," připsal další vtipálek. Reagoval také uživatel s přezdívkou Bůh: "Přestaňte se smát mému penisu!"

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz