Jihlava

Chaos v Jihlavě: Policisté řídí křižovatku, řidiči neznají signály

V té největší dopravní špičce začali v Jihlavě s opravou semaforů na nejrušnější křižovatce ve městě. I když tam dopravu řídili policisté, znamenalo to dopravní kolaps a kolony. Velké zmatky způsobili hlavně řidiči, kteří nerespektovali pokyny policistů.

Dopravní policisté v Jihlavě řídili nejrušnější křižovatku ve městě déle než tři hodiny a byla to někdy pořádná show. Kvůli opravě totiž nefungovaly semafory.

Stovky řidičů by z fleku mohly vrátit řidičák. Mnozí jako kdyby regulovčíky na křižovatce viděli poprvé v životě. Ale o moc lépe na tom nebyli ani chodci.

Související obsah

Jedinou pozitivní zprávou je, že se dopravní zmatky obešly bez bouraček a zranění. A jihlavští policisté doufají, že se semafory ve městě hodně dlouho neporouchají

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Naše životy změnila dopravní nehoda

Úspěšná cesta k řidičáku

Řidiči, pozor: Nová vyhláška nařizuje mít zimní pneumatiky celoročně! Platí už teď

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz