Princ William

Princ William na titulce časopisu pro gaye: Má si Kate začít zoufat?

Princ William na titulce časopisu pro gaye: Má si Kate začít zoufat?
Zdroj: Attitude

Člen britské královské rodiny se poprvé objevil na titulce časopisu pro gaye. A šlo rovnou o prince Williama! Vévodkyně Kate ani tisíce fanynek po celém světě ale nemusí zoufat, William se v časopise vyjádřoval k zastrašování lidí kvůli jejich sexuální orientaci.

Britský princ William se objevil na titulní straně lifestylového časopisu pro gaye Attitude. Stal se tak vůbec prvním členem britské královské rodiny, který se na obálku periodika pro homosexuály dostal. Snímek rozesmátého prince sdílela redakce magazínu i na internetu.

V rozhovoru pro magazín odsoudil William útoky na lidi jiné sexuální orientace. "Nikdo by neměl být šikanován pro svoji sexualitu ani z jiného důvodu a nikdo by se neměl s takovým druhem nenávisti smířit," uvedl.

"Gayové, lesby i transsexuálové, s nimiž jsem se setkal, mi vyprávěli o hrozných věcech, které museli prožít. Jsou to stateční lidé, kteří se nebojí proti násilníkům promluvit a dodat naděje ostatním," dodal vévoda z Cambridge.

Zdroj: Attitude

Číslo Attitude s princem na titulce vyšlo shodou okolností jen několik dní po masakru v orlandském gayklubu Pulse, kde Omar Mateen zastřelil 49 lidí a dalších 53 zranil. I rodinám obětí William vyjádřil podporu, spolu s Kate se podepsal do kondolenční knihy na americké ambasádě v Londýně.

 

Související obsah

Attitude patří mezi nejstarší a nejpopulárnější časopisy pro gaye v Británii. Na titulní straně se kromě slavných homosexuálů objevil třeba i herec Daniel Radcliffe, fotbalista David Beckham nebo premiér David Cameron.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vévodkyně Kate Middleton se pěkně prořekla! Jaké intimní oslovení má pro manžela Williama?

Snímek, který obletěl svět: Takhle vypadali Kate a William na škole, když začali randit!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz