Odplata

Zabili dívku a pak to šli oslavit. Pozůstalí je u soudu zmlátili!

Zabili dívku a pak to šli oslavit. Pozůstalí je u soudu zmlátili!
Zdroj: Profimedia

Horké chvilky zažili dva obžalovaní muži u soudu v Bosně a Hercegovině. Tam se zpovídali z vraždy mladé dívky. Její rodina si to s nimi ale chtěla vyřídit po svém.

Zhrzený čtyřiadvacetiletý muž se nedokázal smířit s rozchodem s o dva roky mladší Arnelou Djogicovou. Spolu s kamarádem ji nalákali do auta, kde se ji pokusili uškrtit.

Po chvíli ale zjistili, že dívka ještě dýchá, tak bodli ji nožem. Její tělo potom hodili do řeky. Tam ho policisté spolu s vražednou zbraní o několik dní později také našli. Mladíci po ohavném činu odjeli na party a bouřlivou oslavu si natáčeli na video.

Ačkoli se snažili stopy po vraždě všemožně skrýt, nakonec je usvědčili zprávy v telefonu. O jejich osudu se před očima celé dívčiny rodiny rozhodovalo u soudu ve městě Zenica. Jenže ve chvíli, kdy začal soudce popisovat, jak mladíci dívčinu smrt oslavovali, praskly pozůstalým nervy.

Související obsah

Začali na muže sprostě pokřikovat a nakonec se jim podařilo prorazit policejní zátarasy a na obžalované se vrhli. Rozhodli se, že si to s násilníky za Arnelu vyřídí. Policie musela mladíky ze soudní síně rychle odvést a rozzlobenou rodinu uklidnit. Muži si za vraždu odsedí 40 let ve vězení.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

BRUTÁLNÍ VIDEO: Dvě dívky zbily bezbranného chlapce. Důvod je naprosto nepochopitelný!

VIDEO: Chlapec šikanoval spolužáky! Drobná dívka si s ním poradila neskutečným způsobem

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz