Kultura

OBRAZEM: V Hradci začal další ročník festivalu Rock for People

OBRAZEM: V Hradci začal další ročník festivalu Rock for People
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Na letišti v Hradci Králové začal v neděli 3. července další ročník populárního hudebního festivalu Rock for People. Polojasné počasí přivítalo hned v úvodní den několik tisícovek lidí.

 Ač největší hvězdy festivalu hrají až v dalších dnech, areál byl už v neděli velmi solidně zaplněný a návštěvníci si naplno užívali nejen hudební zážitky. A náladu jim nezkazily ani občasné drobné dešťové přeháňky.

Hlavními hvězdami úvodního dne byly američtí rockeři Skillet a švédští Royal Republic. Z domácí produkce se představila například osvědčená Vypsaná Fixa nebo čím dál úspěšnější electro-swingoví Mydy Rabycad, kteří dokonce před několika dny hráli na legendárním britském festivalu Glastonbury. Večer pak diváky roztančil Nero nebo Roni Size & Dynamite MC.

Související obsah

Dvaadvacátý ročník festivalu trvá do úterního večera a představí se na něm například The Offspring, Massive Attack, The Qemists, Bullet for My Valentine, The 1975 nebo Five Finger Death Punch. Z českých a slovenských kapel také Tři Sestry, Horkýže Slíže, Cocotte Minute nebo We On The Moon.

TN.cz/Jakub Deml
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz