Pokémon GO

Válka s ISIS: Americký voják chytal na bojišti pokémona!

Válka s ISIS: Americký voják chytal na bojišti pokémona!
Zdroj: facebook.com

Pokemon Go je novým hitem ve světě virtuální reality. Postavičky ze slavného kresleného seriálu chytají díky telefonům lidé po celém světě. Včetně vojáků.

Šestadvacetiletý americký voják Louis Park zveřejnil screenshot roztomilého Squirtla v poušti. Mířil na něj nejen pokeballem, ale i zbraní. Byl totiž na bojovém poli!

"Právě jsem chytil svého prvního pokemona na mosulské frontě!" pochlubil se mladík na sociálních sítích. Příspěvek se okamžitě stal hitem. Některé příspěvek pobavil, jiní se bouří - válka není žádná zábava!

Související obsah

"DAESH, vyzývám tě na pokemonský boj!" přidal výzvu adresovanou ISIS. Přestože některé čtenáře jeho příspěvek popudil, je nasnadě otázka, jestli by nebylo toto řešení konfliktu nejlepší.

 

Zdroj: facebook.com

Na síti je Louis kritizován pro nedostatečné soustředění v tak vážné situaci. "Jsem tu kvůli sobě a věřím v to,co dělám," brání se voják, "A to skutečně nemyslím jako vtip. Lidé, kteří mě znají, vědí."

Související obsah

Pokémona ukořistil Park kousek od města Dohuk. "V tu chvíli nic nehrozilo a v oblasti byl klid. Válka vře v Teleksufu," upřesnil a dodává, že všichni vojáci vždy maximálně dbají na bezpečí jak své, tak ostatních.

ip, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz