Sex

Sex podle znamení: Váhy neukojíte, Střelec si dělá, co chce

Sex podle znamení: Váhy neukojíte, Střelec si dělá, co chce
Zdroj: Thinkstockphotos

Vodnáři jsou v posteli vynalézaví, Štíři vášniví a s Blíženci se nikdy nebudete nudit. Podle astrologů to, v jakém znamení jsme se narodili, ovlivňuje náš sexuální život.

Že mají lidé narození ve stejném znamení často podobné vlastnosti, není náhoda, tvrdí astrologové. Proč by tedy konstelace hvězd a planet nemohla ovlivnit i to, jací jsme v posteli? Zaměřil se na to i lifestylový magaízn 1st Class:

Vodnář

Vodnáři jsou v posteli neuvěřitelně vynalézaví. Energii využívají k tomu, aby byl sex s nimi co nejlepší, nezastaví se, dokud není dokonalý. Dbají na to, aby svého partnera zasvětili do všech aspektů sexu a zaplavují ho nápady, jak udělat z milování mimořádný zážitek.

Ryby

Ryby žijí prostřednictvím svých fantazií. V posteli mohou být náladové, což někdy může způsobit problém. Jsou to divocí milenci, kteří rádi zkoumají partnerovo tělo a pokaždé překvapí něčím novým. Sex je pro ně fascinující a vždy hodně vzrušující.

Související obsah

Beran

Temperamentní berani jsou v posteli drsní a dominantní. Jsou vášniví a připraveni na věc během několika vteřin. Sex s nimi má přímo vražedné tempo a pokud se na něj jednou vrhnou, není už cesty zpět. Když zachytíte jejich tempo, zažijete něco neskutečného. I to je důvodem, proč často sousedé znají jejich jméno.

Býk

Každý býk jsou systematický jak v životě, tak i při sexu. Zpočátku mohou působit, že nemají zájem, jakmile se ale ujistí, že je všechno podle jejich představ, sex s nimi je neskutečně intenzivní. Netají se tím, co chtějí, a nezastaví se, dokud toho nedosáhnou. Jsou trpěliví a vnímaví k návrhům, které mohou okořenit sexuální život.

Blíženci

S Blíženci se nikdy nenudíte, jsou tak spontánní, jak jen to je možné. Řídí se heslem, že zábavy není nikdy dost. Jsou smělí a vtipní, zároveň si ale svých sexuálních partnerů váží a vytváří tak prostor pro hlubší intimitu a propojení. Díky svému nadšení dostanou do postele téměř každého.

Související obsah

Rak

Raci jsou skuteční romantici, kteří netolerují, když si někdo hraje s jejich city. Jsou to starostliví a pozorní milenci a málokdy se staví do dominantní pozice. Rádi si vychutnávají klidnější a intimnější sex. Budou vás milovat z celého srdce a svými partnery se náležitě chlubí.

Lev

Lvi jsou hodně hrdí a v ložnici by se pro svého partnera rozdali, pokud se tedy nedotknete jejich ega. Pokud máte za milence lva, měli byste si ho hlídat, snadno se totiž dostávají na scestí. Nesmíte totiž zapomínat, že svým šarmem okouzlí každého, koho si vyberou.

Panna

Panny jsou nezávislé a velmi silné osobnosti. Sex prožívají tělem i duší. Neustále analyzují, co se v ložnici odehrává, a využívají to k tomu, aby byl sex absolutně dokonalý. Potrpí si na to, aby je partner za jejich výkon ocenil, jinak se budou cítit, že zklamali. Málokdy ale najdete Pannu, kterou byste za postelové hrátky nepochválili.

Související obsah

Váhy

Váhy potřebují mít všechno vyrovnané - nabízejí tak dlouho, dokud na oplátku nedostanou stejně dobrou nabídku. V sexu jsou neukojitelné a velmi zručné, touží ale také po komunikaci. Jsou vnímavé, ale nepochodíte u nich s výmluvami. Váhy nejsou jen známostí na jednu noc, budou vám věrné tak dlouho, dokud k nim budete fér.

Štír

Štíři dokážou být hodně vášniví, někdy jejich chování ale hraničí až s posedlostí. Mají rádi, když s nimi partner zachází jako se sobě rovným. Při sexu vždy upřednostňují potřeby svého partnera a nikdy nezapomínají na romantiku.

Související obsah

Střelec

Střelci si při sexu dělají, co chtějí a kdykoli chtějí, může se tak stát, že z jeho chování při milování budete pěkně zmateni. Nestydí se mluvit o svých potřebách ani o způsobech, jakými je možné je splnit.

Kozoroh

Kozorohy je těžké dostat do postele, jsou rezervovaní a všechno musí jít podle jejich plánu. Sexem večer skončí až ve chvíli, kdy si to budou oni sami přát. A umí to velmi dobře naplánovat. Jejich sexuální apetit je mimořádně silný a můžete tak očekávat milování, které bude trvat celou noc.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJLEPŠÍ SMRT? Nebezpečná úchylka se jí stala osudnou. Žena byla popravena přímo při sexu!

VAROVÁNÍ: Co se stane s vaším tělem, když jste dlouho bez sexu? Tohle za to vážně nestojí!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz